Zašto nije otpakovao šporet dve godine? - Marka Žvaka

Dečko koji obećava! Obećao nam je da će jednog dana stvarno otvoriti belu tehniku i proveriti je.

29 Jul 2021 / 1345 pregleda

Vesić (koga gotivimo) radi u Microsoftu, ima dosta pameti, ali izgleda da nema emocija prema kuhinjskim aparatima. Zašto nije otpakovao sve ovo do sada, da li zbog programiranja bitnijih stvari, da li zbog klavira ili nečeg drugog? Odgovore saznajemo u videu. P.S. ima devojku, ali smatra da joj nije mesto u kuhinji.Bravo!

Hvala grupi Turisti za predivnu muzičku temu koji su kreirali za Marka Žvaku!

Podržavajte nas iznosom koji sami određujete, na mesečnom nivou:

Bitcoin podršku šaljite ovde:

1FKdU3yfeGQqtHxiF7RSzYfAun7coqh2R6

podržite naš rad!

slične reportaže

Namibija 3

18 Jun 2026
post thumbnail

Namibija 2

11 Jun 2026
post thumbnail

Namibija 1

4 Jun 2026
post thumbnail

Norveška 2

28 Maj 2026
post thumbnail

Norveška 1

21 Maj 2026
post thumbnail

Specijaliteti Kod Čekija

14 Maj 2026
post thumbnail

Telefonska zajebancija, 30 godina kasnije

7 Maj 2026
post thumbnail

Pešačko-biciklistički most. Da, možda, ne?

30 Apr 2026
post thumbnail

Prvi Vinjak fest

23 Apr 2026
post thumbnail

Zazidana reka, dobro ste pročitali

16 Apr 2026
post thumbnail